Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Archiwum 2021/2022

Zakończenie edukacji przedszkolnej

To były piękne dni...Uroczyste zakończenie edukacji przedszkolnej dzieci rozpoczęły tradycyjnym polonezem i tangiem. Po ostatnim występie na scenie Miejskiego Przedszkola nr 14 starszaki otrzymały dyplomy i nagrody. Było cudownie i wzruszająco. Gotowi do szkoły start !!!

Dzień Sportu

09.06.2022
Dzień Sportu

Dzień Sportu

09.06.2022

Nasze przedszkolaki z wielkim entuzjazmem wzięły udział w Dniu Sportu. Pod czujnym okiem trenerów, w każdej grupie rozegrały się rozgrywki sportowe. Dzieci miały do wykonania liczne konkurencje. Po zakończeniu rozgrywek sportowych wszyscy mali sportowcy otrzymali medale.

Dzień Dziecka

07.06.2022
Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

07.06.2022

Kolorowo, sportowo, zabawnie i smacznie- tak w kilku słowach wyglądał Dzień Dziecka w naszym przedszkolu. Prawdziwa rewia wymyślnych fryzur na głowach naszych przedszkolaków, pokaz magii Wujka Gapcia, pyszne lody z pobliskiej Lodziarni sprawiły, że był to naprawdę wyjątkowy dzień!! :)

Kraina Dzikiej Kaczki

Wycieczka dzieci grupy II i III do Bronowic. Spotkanie z naturą wzbogaciło dziecięcą wyobraźnię. Różnorodność zapachów, faktur, wszelkich żywych stworzeń dało możliwość obcowania z piękną i dotąd nieznaną fauną i florą.

Święto Mamy i Taty

Z okazji Święta Mamy i Taty każda z grup przygotowała dla swych rodziców programy artystyczne oraz upominki. W ten sposób dzieci podziękowały rodzicom za ich miłość, oddanie i trud. Występom towarzyszyło wiele emocji, panowała podniosła atmosfera. Dziękujemy Rodzicom za przybycie, życzliwość i ciepłe słowa.

Warsztaty kulinarne - Pizza Italiana

W naszym przedszkolu na warsztatach kulinarnych dzieci zgłębiły klasykę kuchni włoskiej. Poznały wiele ciekawostek o tej najpopularniejszej włoskiej potrawie. Każde dziecko przyrządziło także swoją własną pizzę i udekorowało według własnego pomysłu. Na koniec było wielkie ucztowanie! Mniam!