Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

2021/2022

SPOTKANIE Z PSEM

Dziś w przedszkolu odbyły się zajęcia z udziałem psów-terapeutów ze Stowarzyszenia Dogo4logo. Przedszkolaki poszerzały wiedzę o świecie zwierząt, rozwijały empatię i poczucie odpowiedzialności. Uczyły się jak postępować w kontakcie z obcym psem, jak się chronić i bronić w razie ataku. Dziękujemy za ciekawe spotkanie.

Dzień Kobiet

18.03.2022
Dzień Kobiet

Dzień Kobiet

18.03.2022

8 marca to Święto  Kobiet i małych dziewczynek. W tym dniu nasi mali dżentelmeni przygotowali dla koleżanek wiele niespodzianek. Były kwiatki, słodkości, laurki dla  sympatii,  wspólne wykonanie  owocowych babeczek, zabawy muzyczne. Dzień zakończył się przedstawieniem teatralnym  "Przyja...

Walentynki

17.02.2022
Walentynki

Walentynki

17.02.2022

Walentynki to wyjątkowy dzień, który świętowany jest nie tylko przez dorosłych, ale również dzieci. Dla naszych najmłodszych stanowi symbol przyjaźni, relacji międzyludzkich i radości wspólnego przebywania. Dzieci wzięły udział w związanych z walentynkami. Na koniec dnia każdy przedszkolak dostał upominek.

Bal Karnawałowy

W dniu Balu Karnawałowego już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postaci. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, piratów, ninja , policjantów, Spider-Mana… nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Panował radosny nastrój i zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

Dzień Babci i Dziadka

Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci z grup II i III jak co roku zaprezentowały programy artystyczne dla kochanych Dziadków. Zapraszamy do obejrzenia filmów, które znajdują się w zakładce "Dla Rodziców".

"Na straganie"

01.02.2022
"Na straganie"

"Na straganie"

01.02.2022

Przedszkolaki z grupy II wzięły udział w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym pt. "Na straganie" zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 10 w Zgierzu. Dzieci pod kierunkiem pań wykonały przestrzenne warzywa. Marcelinka Walak zajęła 1. miejsce a Czarek Dworzański zajął miejsce 2. Serdecznie gratulujemy.

"Starszakowa ptasia stołówka"

Starszaki zimą dbają o ptaki. Podczas zajęć wykazały się znakomitą wiedzą ornitologiczną. Doskonale znają się na dokarmianiu ptaków i ich ulubionych przysmakach. Wykonały recyklingowe karmniki, które zawisły na ogrodowym świerku.

Spotkanie z Mikołajem

Wizyta Świętego Mikołaja w przedszkolu to jeden z najbardziej wyczekiwanych przez dzieci dni w roku. Dzieci przygotowują się do niego bardzo starannie. Każda grupa przygotowała dla Mikołaja występ, po którym Święty rozdał dzieciom prezenty. Było wiele radości i dobrej zabawy. Nie zabrakło też pamiątkowych zdjęć.